ورود به سایت

سوالات متداول درباره نرم افزار CRM پرنیان

قیمت CRM پرنیان چقدر است؟

نرم افزار CRM پرنیان بر پایه CRM مایکروسافت ارایه می شود. بدین معنی که نرم افزار CRM مایکروسافت برای مشتری نصب می شود و سپس بر اساس ماژول های انتخابی مشتری سفارشی سازی انجام می شود. برای این کار ابتدا کسب و کار مشتری مطالعه می شود و سپس بر اساس ویژگی های کسب و کار مشتری در انتخاب ماژول های مورد نیاز با شما همراهی می کنیم و در نهایت یک نرم افزار CRM متناسب شده با انتظارات و خواسته های شما نصب و راه اندازی می کنیم. لذا برای محاسبه قیمت لازم است اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات شما داشته باشیم. لطفا با ما تماس بگیرید.

چرا پرنیان CRM مایکروسافت را به عنوان بستر نرم افزار CRM پرنیان انتخاب کرده است؟

تنوع کسب و کارها بسیار زیاد است و هر کسب و کار شیوه و ترفندهای خود را برای ارتباط با مشتریان دارد. به عبارت دیگر نمی توان یک نسخه واحد با عنوان نرم افزار CRM برای همه کسب و کارها پیچید. نرم افزار CRM مایکروسافت به دلیل مجهز بودن با زیرساختهایی چون موتور گردش کار، فرم ساز، گزازش ساز و ...انعطاف پذیری بالایی برای انطباق سیستم با خواسته های مشتری دارد. از طرف دیگر یکپارچگی کامل CRM مایکروسافت با مجموعه آفیس مایکروسافت و دیگر نرم افزارهای این شرکت باعث می شود تا به راحتی از سوی کاربران مشتری مورد پذیرش قرار گیرد. این ها بخشی از دلایلی است که باعث انتخاب این بستر قدرتمند برای نرم افزار CRM پرنیان شده است.

چرا به عنوان مشتری مستقیما CRM مایکروسافت را مورد استفاده قرار ندهیم؟

نرم افزار CRM مایکروسافت یک محصول Enterprise است و سفارشی سازی و نگهداری آن نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. در صورتی که سازمان یا شرکت شما دارای تیم IT است و شرایط لازم برای سفارشی سازی و نگهداری نرم افزار CRM فراهم است شما می توانید از فارسی ساز CRM و خدمات آموزش و مشاوره پرنیان استفاده نمایید.