ورود به سایت

مزایای نرم افزار مدیریت مکاتبات اداری پرنیان

همسو با تجربه های موفق جهانی

سیستم مدیریت مکاتبات پرنیان بر پایه موفق ترین و محبوبترین تجربیات جهانی ( Outlook, Exchange) توسعه یافته است. به عبارت دیگر همراه با ورود مدیریت مکاتبات پرنیان به سازمان شما، کوله باری از تجربیات از سراسر دنیا که طی سال های متمادی استفاده از این ابزارها حاصل شده، وارد مجموعه شما می شود. بهره گیری از این تجربیات ارزشمند در کنار تلاش هاس پرنیان به منظور تطبیق ابزار با فرهنگ و اداب ایرانی، نتیجه ای ارزشمند حاصل کرده است .

سهولت کاربری

یکی از اصلی ترین مزایای یک نرم افزار از دید کاربر نهایی اصطلاحا User Friendly بودن آن است. این ویژگی در نرم افزار مدیریت مکاتبات پرنیان به دقت لحاظ شده است. لازم است یادآوری کنیم که Outlook توسط مایکروسافت یعنی بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیا طراحی شده است لذا بسیاری مسایل چه از دید روانشناسی، رنگ، تخصص کاربران مختلف در طراحی آن لحاظ شده است. پرنیان نیز تلاش کرده شاکله رابط کاربری Outlook را حفظ نماید. به همین دلیل است که کاربران به راحتی با نرم افزار مدیریت مکاتبات پرنیان خو گرفته و از آن به عنوان یک ابزار مفید و نه صرفا یک الزام سازمانی بهره برداری می نمایند.

رشد همراه با آخرین فن آوریهای روز

رشد برق آسای فناوری و در پی آن افزایش انتظارات پرسنل از سیستم های نرم افزاری عموما سازمانها را ملزم به تعویض هر از چند گاه نرم افزارهای خریداری شده می کند. این شرایط منجر به صرف هزینه های مکرر برای خرید یک نرم افزار و تکرار فرآیند پر هزینه استقرار و عملیاتی سازی آن می شود. این مساله در سیستم مدیریت مکاتبات پرنیان چه از حیث رشد تکنولوژی و چه از حیث تنوع طلبی تامین می شود. زیرا نرم افزار مدیریت مکاتبات اداری پرنیان بر روی بستر اوتلوک و اکسچنج پیاده سازی شده است که هر چند سال یک نسخه جدید از این محصولات بر اساس آخرین تغییرات تکنولوژی روانه بازار می شود. تیم توسعه پرنیان نیز در سریعترین زمان ممکن نرم افزار مکاتبات اداری پرنیان را با آخرین نسخه ارایه شده از سوی مایکروسافت همگام می کنند.

کاهش هزینه های آموزش و استقرار

در سیستم مدیریت مکاتبات اداری پرنیان، Outlook به عنوان کارتابل مورد استفاده قرار گرفته است که بیشترین تعامل کاربر با نرم افزار از طریق آن صورت می گیرد. از آنجا که outlook یک ابزار شناخته شده است و اکثر کاربران با نحوه کار با آن آشنا هستند زمان آموزش سیستم بسیار کاهش می یابد و کاربران برای استفاده از این سیستم نوگرا تمایل بیشتری دارند.

دسترس پذیری

امروزه اکثر افراد از ابزارهای متعددی نظیر تبلت، موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر رو میزی و در محلهای مختلف نظیر منزل، سفر، محل کار و... برای دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند. نامه های سازمانی نیز قسمتی از اطلاعات هستند که دسترسی راحت و ایمن به آنها در سرعت بخشیدن به کارها بسیار موثر است. نرم افزار مدیریت مکاتبات پرنیان که از معماری S+S در طراحی آن استفاده شده است. این امکان را فراهم می کند که در هر جایی که باشید و به هر ابزاری که دسترسی داشته باشید، می توانید نامه های سازمانی خود را بخوانید و پاسخ دهید.

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات مقوله ای است مهم که وقتی صحبت از نامه های اداری یک شرکت یا سازمان در میان باشد، اهمیت آن چند برابر می باشد. به خصوص که امروزه اکثر مشتریان علاقه مند به دسترسی به اطلاعات نامه ها از روش ها و مکان های مختلف هستند. در سیستم مدیریت مکاتبات پرنیان برای این مساله تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. شامل نصب و پیکربندی امنیتی سرور و ابزارهای لازم به منظور تامین امنیت هاست نرم افزار، استفاده از روش های رمز نگاری در تبادل داده بین سرورهای سیستم، ارایه certificate به کاربران به منظور امضای دیجیتال نام ها و جلوگیری از تغییر و دسترسی به اطلاعات نامه های در مسیر تبادل، ارایه Certificate به کاربران برای استفاده راه دور از سیستم. این موارد علاوه بر رعایت استانداردهای امنیتی در طراحی و تولید سیستم است.

معماری S+S

نرم افزار همراه سرويس (S+S) ايده اي است که از ترکيب سرويس هاي مبتني بر وب به همراه قابليتهاي غير قابل انکار برنامه های ویندوزی فراهم مي شود. نتيجه اين ايده ترکيبي است از نرم افزارهاي تجاري به همراه سرويسهاي راه دور به منظور تامين سازگاري و پيوستگي تجربيات کاربران به صورت يکپارچه مابين تجهيزات و سيستمهاي مختلف. S+S مفهومي است که SaaS (نرم افزار به صورت سرويس) در تکميل سيستمهاي سنتي با افزودن ارزش سرويسهاي راه دور به بسته هاي تجاري هم بر روي سرور و هم بر روي کلاينت اجرا مي شدند، ارايه نمود. سیستم مدیریت مکاتبات پرنیان از ترکیب قابلیت های outlook و افزونه پرنیان در سمت کلاینت و اکسچنج و Outlook Web App در سمت سرور ایجاد شده است. و نتیجه آن یک سیستم یکپارچه و قدرتمند است که هم توانایی های برنامه نویسی ویندوز در آن لحاظ شده است و هم مزیت های برنامه های وب.

سازگاری با دیگر سیستم ها

همه ما به دنبال ایجاد یک سازمان الکترونیک یکپارچه هستیم که سرویس های نرم افزاری مختلف آن به سهولت با یکدیگر در ارتباط باشند. سازگاری و ایجاد ارتباط با دیگر سرویس های نرم افزاری چه در دریافت و چه در ارسال اطلاعات تنها زمانی سهل و روان می باشد که استانداردهای جهانی توسط طرفین پذیرفته و اجرا شده باشد. سیستم مکاتبات اداری پرنیان که بر پایه بستر اوتلوک واکسچنج اجرا شده است علاوه بر یکپارچگی کامل با تمام محصولات مایکروسافت از استانداردهای ارتباطی بین المللی تبعیت می کند.

توانايي عمل به صورت آفلاین ( Offline )

مدیریت مکاتبات پرنیان به کاربران اجازه کار به صورت offline و همگام سازي اتوماتيک با سرور را فراهم مي نمايد. قابليت کار به صورت غير متصل و يا اتصالهاي پاره وقت، تنها راه براي کاربراني است که در سفر يا در منزل مايل به بهره گيري از نرم افزارها مي باشند. شرايطي که در آن امکان برقراري اتصال برخط با پهناي باند کافي وجود ندارد.

تجربه بهتر کاربران

مرورگرها هنوز قادر به ارايه قابليتهاي کافي نسبت به برنامه های روميزي نيستند. بنابراين ارايه سرويسهاي صرفا مبتني بر امکانات مرورگرها، محدوديتهايي به همراه خواهند داشت. نرم افزار مدیریت مکاتبات پرنیان تواناييهاي موجود درنرم افزارهاي روميزي را با خدمات قابل ارايه توسط سرويسهاي اينترنتي ترکيب کرده به گونه ای که همزمان از قابليتهاي هر دو تکنولوژي بهره مند شوید.

معماری سرویس گرا

سیستم مدیریت مکاتبات اداری پرنیان به گونه ای طراحی شده است که اجزای درونی آن به صورت سرویس های مستقل فعالیت می کنند،به همین دلیل از توپولوژی های نصب متنوعی پشتیبانی می کند. به علاوه از یک نگاه بالاتر می توان کل سیستم مدیریت مکاتبات پرنیان را به عنوان یک سرویس در کل سازمان مورد استفاده قرار داد و با استفاده از روشهای ارتباطی استاندارد با آن ارتباط برقرار نمود.