ورود به سایت

مدیریت مکاتبات پرنیان مبتنی بر اوتلوک، Word و اکسچنج

سیستم مدیریت مکاتبات اداری پرنیان بر پایه Outlook و Exchange
شما به جستجوی سیستم اتوماسیون اداری یا مکاتبات اداری یا دبیرخانه و یا نام هایی شبیه به این، به صفحه "نرم افزار مدیریت مکاتبات اداری" پرنیان آمده اید.
درست آمدید. اینجا مدرن ترین نرم افزار اتوماسیون اداری را به شما معرفی می کنیم. وقتی اینجا هستید یعنی روش نامه نگاری شرکت یا سازمان شما کاغذی است و یا از اتوماسیون اداری که قبلا خریداری کرده اید نا امید شده اید و به دنبال راهکار بهتری می گردید.
ما اصرار داریم که نامه، ایمیلی است که قابلیت رهگیری دارد. اگر با ما مخالفید و گمان می کنید که نامه چیز دیگری است. که پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را نخوانید و به دنبال نرم افزار های اتوماسیون اداری سنتی بگردید. ولی اگر موافقید ادامه می دهیم.
تقریبا تمام نرم افزارهای اتوماسیون اداری یا به عبارت درست تر مکاتبات اداری در ایران بر مبنای نظام کاغذ بازی سازمان های دولتی طراحی و تولید شده اند. علت آن هم بدیهی است چون اولین سفارش دهندگان نرم افزارهای اتوماسیون اداری سازمان های دولتی بوده اند.
اما دنیا مسیر دیگری را دنبال کرده است. مدت های مدیدی است که پروتکل ایمیل اختراع شده و به عنوان استاندارد ارسال و دریافت نامه یا همان ایمیل بین سازمان ها و شرکت ها و اشخاص در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد. و چرا ما با استاندارد پذیرفته شده در تمام دنیا کار نکنیم؟ چرا شرکت خود را به سبک سازمانهای مدرن و موفق امروزی مدیریت نکنیم؟
بزارید کمی بیشتر وارد جزییات شویم. قطعا با مجموعه آفیس مایکروسافت آشنا هستید. نرم افزار Outlook را باز کنید و کارتابل یک سیستم اتوماسیون اداری را هم باز کنید و با هم مقایسه کنید. شما با کدام راحتتر هستید؟ ترجیح می دهید از کدام یک استفاده کنید؟ ما Outlook را انتخاب کردیم. اگر با زبان انگلیسی در اوتلوک راحت نیستید اشکالی ندارد به راحتی بسته فارسی ساز آنرا از سایت مایکروسافت دانلود کنید و اوتلوک را به زبان فارسی استفاده کنید.
چه خوب می شد  اگر می توانستیم outlook را به عنوان نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده کنیم ولی بشود نامه ها را رهگیری کرد. بشود نامه ها را شماره زد. بشود قالب نامه تعریف کرد. و چند تا کار دیگر آن وقت عالی می شد.
در سیستم اتوماسیون اداری پرنیان ما کار بسیار ساده تر و جذاب تر کرده ایم. در این سیستم کافی است نرم افزار Word را باز کنید و نامه خود را مستقیما درون Word ایجاد نمایید. سپس آنرا از طریق اوتلوک گردش دهید. بقیه کارها به صورت خودکار انجام می شود. 
ما سیستم اتوماسیون اداری پرنیان را هم به صورت نسخه محلی جهت نصب در سرورهای مجموعه شما ارایه می کنیم و هم به صورت نسخه ابری با قیمت بسیار منصفانه .
اطلاعات بیشتر به همراه تصاویر و ویدیوهای معرفی نرم افزار مکاتبات اداری پرنیان را می توانید از طریق منوی سمت راست همین صفحه به دست آورید. ما نیز مشتقانه پاسخگوی سوالات شما هستیم، با ما تماس بگیرید. اگر هم دوست دارید این سیستم فوق العاده را در عمل آزمایش کنید کافی درخواست دمو را ثبت کنید.