ورود به سایت

محصولات مرتبط با مدیریت مکاتبات پرنیان

نرم افزارهای پرنیان در سه گروه کاری سازمان الکترونیک، پورتال و BPMS تولید می شوند.معماران ارشد نرم افزار در پرنیان همواره در تلاش هستند محصولات پرنیان را به صورت یکپارچه طراحی و عرضه نمایند. از این رو در تمام محصولات پرنیان سرنخ های ارتباطی با دیگر نرم افزارها پیش بینی شده است که باعث ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان پرنیان می شود.
 • گروه سازمان الکترونیک پرنیان
  • رهگیری پیامکی
   با افزودن این ماژول به مدیریت مکاتبات پرنیان، مخاطبین سازمان می توانند کد رهگیری نامه های خود را به شماره پیامک دبیرخانه ارسال کرده و آخرین وضعیت نامه خود را در پاسخ پیامک دریافت کنند.
  • رهگیری صوتی
   با نصب سخت افزار و نرم افزار تلفن گویای پرنیان با اتوماسیون ادغام شده و از آن پس مخاطب می تواند شماره تلفن گویای سازمان را گرفته و با وارد کردن کد رهگیری از طریق تلفن از آخرین وضعیت نامه خود به صورت صوتی مطلع شود و همچنین می تواند برای شخصی که نامه در کارتابل اوست پیغام صوتی بگذارد. پیام های صوتی ضبط شده و به کارتابل شخص مورد نظر ارسال می گردد.
  • مرکز پیامک
   سامانه ای است برای مدیریت ارسال و دریافت پیامک های سازمان. با نصب و پیکربندی این سامانه امکان ارسال پیامک از طریق کارتابل مدیریت مکاتبات پرنیان فراهم می شود و مدیر سیستم می تواند میزان اعتبار ارسال پیامک را برای هر کاربر مشخص نماید. بعلاوه نصب این سامانه قابلیت دریافت یادآوری ها از طریق پیامک را در مدیریت مکاتبات پرنیان فعال می نماید.
  • فاکس سرویس
   دریافت نامه ها از طریق فکس به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به دستگاه فاکس و ارسال آن ها به کارتابل دبیرخانه به همراه قابلیت ارسال نامه های صادره به صورت مستقیم از طریق فاکس و بدون نیاز به چاپ روی کاغذ.
  • سرویس دسترسی از راه دور
   با استفاده از این سرویس امکان اجرای مدیریت مکاتبات پرنیان از هر نقطه از دنیا و با استفاده از Certificate، نام کاربری و کلمه عبور فراهم می شود. الزام به استفاده از Certificate توسط کاربر راه دور و بهره گیری از SSL در بستر ارتباطی باعث افزایش امنیت در استفاده از مدیریت مکاتبات پرنیان می شود.
  • امضای دیجیتال
   بهره گیری از امضای دیجیتال گامی است اساسی در جهت افزایش امنیت تبادل نامه ها. بدین صورت که با امضا شدن نامه ها، محتوای نامه و پیوست های آن کاملا کد شده و به جز توسط افرادی که گواهینامه اعتباری دارند قابل رمزگشایی نمی باشد.
  • مدیریت جلسات و مصوبات (نسخه همراه)
   برنامه ریزی، برگزاری، تنظیم جلسات و قرارهای کاری و امکان پیگیری مصوبات به صورت الکترونیکی به منظور بهبود اثر بخشی و اجرایی شدن مصوبات جلسات توسط مدیریت جلسات پرنیان پوشش داده می شود. ادغام سیستم مدیریت جلسات و مدیریت مکاتبات پرنیان باعث می شود تا کاربران بتوانند دعوتنامه ها، پیام ها و یادآوری های مربوط به جلسات را درون کارتابل اتوماسیون دریافت نمایند.
  • مدیریت جلسات و مصوبات (نسخه سازمانی)
   استفاده از نسخه سازمانی اتوماسیون پرنیان علاوه بر قابلیت هایی که در نسخه همراه وجود دارد. مباحث مربوط به دستور جلسه و برگزاری انواع جلسات اعم از جلسات رای گیری، همایش ها ، کمیسیون ها و ... نیز پوشش می دهد.
  • مدیریت مستندات و آرشیو فنی
   محيطي ساده، آشنا و در عين حال قدرتمند به منظور ذخيره سازي، طبقه بندي، نسخه گذاري، جستجو، آرشيو و ايجاد گردش كار بر روي مستندات سازمان و ایجاد آرشیو الکترونیکی مستندات با قابلیت جستجو در محتوی و کاملا یکپارچه به مجموعه مایکروسافت آفیس. استقرار سیستم مدیریت مستندات پرنیان در کنار مدیریت مکاتبات پرنیان امکاناتی مانند دسترسی آفلاین به مستندات، دریافت الارم تغییرات اسناد درون کارتابل، دریافت وظایف گردش کار اسناد درون کارتابل و... را فراهم می نماید.
  • سرویس تعاملات بلادرنگ(چت، ویدئو کنفرانس و ...)
   نصب این سرویس و ادغام آن با مدیریت مکاتبات پرنیان باعث ایجاد محیطی دلنشین تر می شود که در آن کاربران به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برخی مشاوره ها و کارها را بدون نیاز به حضور فیزیکی در کنار یکدیگر انجام دهند. مثلا شما درون محیط کارتابل اتوماسیون می توانید با نگاه به شمایل کنار نام هر شخص از وضعیت حضور وی در پشت میزش مطلع شوید و با یک کلیک با او ارتباط برقرار کنید. یا به سادگی یک Drag and Drop فایلی را برای همکارتان ارسال کنید.
 • گروه پورتال پرنیان
  • رهگیری اینترنتی نامه ها
   وب پارت رهگیری پرنیان به صورت عمومی قادر به فراخوانی بک وب سرویس است. از طرف دیگر و در طراحی مدیریت مکاتبات پرنیان یک وب سرویس برای ارایه آخرین وضعیت نامه پیاده سازی شده است. نتیجه این شده است که هر یک از مخاطبین شما که بخواهد نامه ی ارسالی به سازمان را پی گیری کند. کافی است وارد پورتال اینترنتی شده و با استفاده از این وب پارت و درج کد رهگیری، آخرین وضعیت نامه را دریافت نماید.
  • رهگیری وب کیوسکی نامه ها
   در راستای تکریم ارباب رجوع، مراجعه کننده می تواند از طریق ماژول وب کیوسک پورتال پرنیان از آخرین وضعیت نامه خود مطلع شده و همچنین برای فردی که هم اکنون نامه در کارتابل او قرار دارد پیام پی گیری ارسال نماید.
 • گروه BPMS پرنیان
  • گزارش ساز
   با استفاده از گزارش ساز پرنیان می توان انواع گزارش های ماتریسی، جدولی، گرافی و ... را بر روی نامه های مدیریت مکاتبات پرنیان ایجاد نمود.
  • فرم ساز و گردش فرم
   در حال حاضر سازمان ها انتظار دارند که سیستم های مدیریت مکاتبات قادر باشند علاوه بر گردش نامه ها ، فرم های اداری را نیز به گردش آورند. پرنیان برای این نیاز دو راه حل ارایه داده است. راه حل اول فرم ساز و گردش فرم پرنیان است که به صورت یک افزونه از مدیریت مکاتبات عمل می کند و راه حل دوم فرآیند ساز پرنیان که به صورت مستقل و البته مرتبط با مدیریت مکاتبات پرنیان ایفای نقش می نماید.