ورود به سایت

طرح سامان برای مدیریت مکاتبات

در باور پرنیان ارایه خدمات نگهداری (پشتیبانی) مناسب بسیار مهم تر از قابلیت های فنی یک نرم افزار است زیرا که بدون ارایه خدمات مطلوب و به موقع عملا ابزار کارایی و کارآمدی خود را از دست می دهد. از این رو پس از آموزش و استقرار مدیریت مکاتبات پرنیان و اتمام دوره گارانتی ، خدمات ذیل را در قالب فاز نگهداری طرح سامان ارایه کرده ایم. در طرح سامان برای فاز نگهداری از چرخه حیات نرم افزار خدمتهای مناسبی را برنامه ریزی کرده ایم که مشتریان عزیز پرنیان می توانند به تناسب نیاز شان، همه یا تعدادی از خدمات فاز نگهداری را انتخاب نمایند.

پورتال مشتریان

پورتال مشتریان پرنیان درگاه ارایه خدمات پشتیبانی از طریق اینترنت می باشد. در پورتال مشتریان پرنیان سعی شده خدمات اینترنتی قابل ارایه به مشتری به صورت یکپارچه گرد هم آید. در این سرویس که بر پایه پورتال پرنیان و شیرپوینت طراحی شده است قابلیت های ذیل فراهم آمده است:
  • ارسال درخواست و دریافت پاسخ (Ticketing)
  • مشاهده گفت و شنید ها روی درخواست های ارسال شده (Conversation)
  • پایان دادن به درخواست های تکمیل شده
  • دسترسی به راهنمای آنلاین محصولات پرنیان
  • خرید اینترنتی محصولات پرنیان
تمام مشتریانی که خدمات نگهداری پرنیان را خریداری می کنند به پورتال مشتریان پرنیان دسترسی خواهند داشت. و از طریق این پورتال سوالات، مشکلات و درخواست های خود را مطرح می کنند. تیکت های مشتریان عزیز بین 24 تا 72 ساعت بررسی و پاسخ داده می شوند.

پشتیبانی تلفنی

در صورتی که مشتری عزیز پرنیان خدمت پشتیبانی تلفنی از فاز نگهداری سامان را خریداری کرده باشد، می تواند برای بیان مشکلات با تیم پشتیبانی سامان تماس گرفته و موارد مورد نظر را اعلام نماید. همکاران تیم پشتیبانی تلاش می کنند در سریعترین زمان ممکن مشکل را بررسی کرده و پاسخ دهند.

پشتیبانی پیامکی

ممکن است نرم افزار در خارج از وقت اداری دچار مشکل شود و لازم باشد فورا مورد بررسی قرار گرفته و به سرعت نیز حل شود. در این صورت شما مشتری عزیز می توانید با ارسال پیامک به شماره پیامک پرنیان موارد را اطلاع دهید. همکاران تیم بحران سامان مورد را بررسی کرده و تلاش خواهند کرد مساله را به سرعت تحت کنترل قرار دهند.

مراجعه حضوری

قوانین برخی از مشتریان حکم می کند که برای بررسی و رفع اشکالات به صورت حضوری مراجعه شود و از طریق ریموت نمی توان به سرورها دسترسی پیدا کرد. شرایطی نیز وجود دارد که فقط از طریق مراجعه حضوری می توان موارد را بررسی نمود. در چنین مواقعی بعد از انجام هماهنگی همکاران پشتیبانی سامان در محل مشتری حضور خواهند داشت.

دریافت رایگان نسخه های جدید مدیریت مکاتبات

تیم فنی مدیریت مکاتبات پرنیان به صورت مداوم در حال توسعه قابلیتهای مدیریت مکاتبات پرنیان می باشند. در صورتی که خدمت نسخه های جدید از فاز نگهداری سامان خریداری کرده باشید، نسخه های جدید مدیریت مکاتبات پرنیان در طول مدت نگهداری به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.

آموزش مجدد پورتال

یکی از اصلی ترین اهداف طرح سامان حداکثر سازی استفاده بهینه و کاربردی از نرم افزار خریداری شده است. از این رو خدمتی تحت عنوان آموزش مجدد در فاز نگهداری سامان در نظر گرفته شده است. اتفاقاتی نظیر جابه جایی پرسنل، استخدام نیروهای جدید، تغییر و رشد سازمان و.... عواملی هستند که نیاز به آموزش مجدد را بوجود می آورند تا میزان کارایی نرم افزار در سطح مطلوبی حفظ شود.

دسترسی به راهنمای آنلاین پورتال

یکی از فعالیتهای پرنیان به روز رسانی دوره ای راهنمای آنلاین محصولات به تناسب تغییرات و توسعه هایی است که در نرم افزارها ایجاد می شود. مشتریان عزیز مدیریت مکاتبات پرنیان نیز می توانند پاسخ بسیاری از سوالات خود را از طریق راهنمای آنلاین مدیریت مکاتبات به دست آورند.

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ

این خدمت در تکمیل خدمت آموزش مجدد ارایه شده است با این توضیح که در تمام نرم افزارهای پرنیان نکات ظریفی وجود دارد که ممکن است در شرایط خاصی توسط برخی کاربران استفاده شود از این رو همه این موارد در جلسات آموزشی با تفصیل بیان نمی شوند. به همبن منظور خدمت پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است تا به سوالاتی از این دست پاسخ داده شود و دانش استفاده از مدیریت مکاتبات پرنیان بین پرسنل سازمان به اشتراک گذاشته شود.

نصب مجدد مدیریت مکاتبات

در طول مدت نگهداری به دلایل مختلفی از قبیل خرابی سخت افزار، جابه جایی سرورها و ... نیاز به نصب مجدد مدیریت مکاتبات پرنیان می شود. در این خدمت مدیریت مکاتبات پرنیان مجددا نصب می شود و اطلاعات آن از روی نسخه های پشتیبان بازیابی می گردد.

ممیزی دو ماهانه

بدیهی است که شما مشتری عزیز نرم افزار را به قصد استفاده و بهره برداری خریداری می کنید و بهتر آن است که تعداد بیشتری از پرسنل سازمان در حوزه نرم افزار مورد نظر از آن به شکل مناسب استفاده نمایند و رضایت نیز داشته باشند. خدمت ممیزی دو ماهانه با همین هدف برنامه ریزی شده است. طی این خدمت همکاران تیم سامان پرنیان در بازه های دو ماهه ذینفعان، اطلاعات، نحوه استفاده ، میزان رضایت و... را ارزیابی می کنند و درگزارشاتی به مدیران ارشد سازمان شرایط و راهکارهای بهبود را ارایه می نمایند.