ورود به سایت
آخرین هدیه جشنواره جوایز پرنیان دوره آموزشی یک روزه رایگان شیرپوینت 2013 برای مدیران IT است. شما مخاطب عزیز که در حال مطالعه این مطلب هستید و به عنوان مدیر IT در یک سازمان دولتی یا خصوصی مشغول به فعالیت می باشید می توانید معرفی نامه خود را برای ما به آدرس sale@3pco.org ایمیل کنید.
در مدت جشنواره جوایز با خرید محصولات پورتال، اتوماسیون اداری و CRM پرنیان، دوره آموزشی رایگان "کاربری و پیکربندی شیرپوینت" معادل Course 203318 مایکروسافت به ارزش بیش از 2.5 میلیون تومان را هدیه بگیرید.
شما پرنیانی عزیز در مدت جشنواره می توانید پورتال، اتوماسیون اداری و CRM را خریداری نموده و بلافاصله آن را دریافت نمایید ولی مبلغ آن را به صورت اقساط ماهانه پرداخت نمایید.
بنا به تقاضای شما پرنیانی های عزیز هدیه چهارم جشنواره جوایز پرنیان تخفیف نقدی است. در مدت جشنواره جوایز پرنیان شما می توانید با خرید وب پارت های مورد نظرتان از فروشگاه شیرپوینت پرنیان بین 15 تا 50 درصد تخفیف بگیرید.
اگر تصمیم به راه اندازی یک سایت اینترنتی بوسیله شیرپوینت دارید ما راهکاری کارآمد و مقرون به صرفه را به شما پیشنهاد می کنیم. در جشنواره جوایز پرنیان شما می توانید یکی از پلان های زون هاستینگ (هاست شیرپوینت فارسی) را خریداری نمایید و تا 50% مبلغ پلان انتخابی وب پارت رایگان هدیه بگیرید. شما می توانید وب پارت های مورد نظرتان را به دلخواه از فروشگاه پرنیان انتخاب کنید.
در جشنواره جوایز پرنیان می توانید از 50 درصد تخفیف در خرید خود بهره مند شوید. فقط کافی است از فروشگاه شیرپوینت به انتخاب خودتان سه میلیون تومان وب پارت خرید نمایید. در این صورت فارسی ساز شیرپوینت 2013 به عنوان هدیه و به صورت رایگان تقدیم شما می شود.
در مدت جشنواره جوایز پرنیان شما می توانید با خرید وب پارت پیامک و یا وب پارت هشدار پرنیان از طریق فروشگاه شیرپوینت، یک وب سرویس ارسال و دریافت پیامک به همراه یک شماره اختصاصی هدیه بگیرید.