ورود به سایت

مزایای پورتال پرنیان

پیروی از استانداردهای جهانی

پورتال پرنيان بر بستر شیرپوینت فارسی و بر اساس استانداردهای توسعه این محصول که توسط مایکروسافت عرضه می شود، طراحی و توسعه داده شده است.

کاهش هزینه ها

پورتال پرنیان به شما کمک می کند تا با تجمیع اینترانت ، اکسترانت و سایت های اینترنتی بر روی پیک بستر یکسان هزینه ها را کاهش دهید. و با انتقال پورتال به سرویس ابری اورست در هزینه نگهداری و پشتیبانی از پورتال نیز صرفه جویی قابل توجهی صورت دهید.

پاسخ سریع به نیازهای سازمان

طراحی خوش فرم و معماری صحیح به کار گرفته شده در پیاده سازی پورتال پرنیان شرایطی را برای کاربران ایجاد می کند تا ضمن استفاده راحت از امکانات پورتال شیرپوینتی پرنیان، تغییرات و نیازهای جدید سازمان را نیز به سرعت مدیریت کرده و با استفاده از ابزارهای توسعه متنوع (SharePoint Designer، SDK، InfoPath و ویرایش گر برخط صفحات) ،مرتفع نمایند

بهترین تجربه بهره وری

با استفاده از پورتال پرنیان امکان انجام موثرتر فعالیتهای کاری فراهم می شود.پورتال پرنیان با فراهم آوردن رابط کاربری ساده و شبیه به مجموعه مایکروسافت آفیس کاربران را در دسترسی به اطلاعاتشان از هر نقطه ای یاری می کند.

رشد همراه با آخرین فن آوریهای روز

تیم توسعه پورتال پرنیان همواره در حال بررسی نیازهای مشتریان و تکنولوژیهای روز دنیا بوده و بر این اساس ضمن حفظ استانداردهای توسعه و سازگاری با شیرپوینت، اقدام به تولید سرویسها و ماژولهای جدید و یا اصلاح ماژولهای قبلی می کند. همزمان نیز شرکت مایکروسافت در ابعاد بزرگتر بستر شیرپوینت را توسعه می دهد. با این شرایط مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که پورتال پرنیان از رشد و بالندگی سازمان مشتری عقب نیافتاده و سازمان را ملزم به خرید مجدد پورتال نمی کند.

یکپارچگی و سازگاری

از مزایای منحصر به فرد پورتال پرنیان یکپارچگی کامل با مجموعه مایکروسافت آفیس، ویندوز و دیگر سرورهای مایکروسافت است. این یکپارچگی در کنار سازگاری با نسخه های مختلف این محصولات شرایطی را ایجاد می کند که کاربران با کمترین آموزش و نگرانی به راحتی از تمام قالبتهای پورتال پرنیان استفاده کنند.

مقیاس پذیری و قابلیت توسعه

معماری توسعه پذیر و قابلیت تقسیم بار در زیر ساخت نرم افزاری پورتال پرنیان به خوبی حمایت می شود. استفاده از پورتال پرنیان می تواند از نصب روی یک سرور شروع شود و همزمان با گسترش استفاده کاربران و بالا رفتن حجم اطلاعات، زیر ساخت نرم افزار می تواند روی یک پارک سرور بزرگ گسترده شود.

عدوم وابستگی به پیمانکار خاص

از آنجا که پورتال پرنیان بر روی پلتفرم شیرپوینت و ببا رعایت کامل استانداردها توسعه یافته است. لذا مشتری می تواند از محصولات جهانی پیاده سازی شده روی این پلتفرم نیز در کنار ماژولها و سرویسهای پورتال پرنیان استفاده کند.

معماری سرویس گرا

لایه ارایه سرویس درون پورتال پرنیان به راحتی توسعه یافته و به خوبی با لایه منطق سرویس مورد نظر از یک ارایه کننده بیرونی یکپارچه می‌شود. به عنوان مثال امکان فراخوانی وب سرویس ها صرف نظر از تکنولوژی توسعه آن وب سرویس توسط پورتال پرنیان پشتیبانی می گردد.

مبتنی بر شیرپوینت

شیرپوینت بستری است از سرویسهای یکپارچه نظیر مدیریت محتوی، پورتال، گردش کار، هوش سازمانی، اکسل سرویس، اکسس سرویس، جستجو، فرم سرور و... است که به افراد مختلف در سطوح مختلف از دانش فناوری اطلاعات اجازه می دهد در قالب کاربر نهایی، طراح، برنامه نویس و مدیر سیستم با استفاده از این سرویسها نیازهای سازمانی خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه پاسخ دهند.
  • - شيرپوینت یکی از 3 فناوری برتر برای ایجاد پورتال در دنیا است.
  • - شیرپوینت دومین محصول نرم افزاری پرفروش مایکروسافت با میانگین فروش سالانه یک میلیون نسخه از زمان انتشار نسخه 2007.
  • - شیرپوینت موثرترین فناوری در توسعه پورتالها درسال 2008 و 2009
  • - شیرپوینت با استفاده از قابلیت های تعاملی به تنهایی باعث افزایش 106% ایجاد پورتالهای سازمانی شده است.
  • - شيرپوینت توسط کمپانی های بزرگی نظیر Ferrari و Dell ، AMD نیز به کار گرفته می شود.
  • - در پورتال های مبتنی بر شیرپوینت امکان دسترسی کامل به تمام امکانات پورتال توسط گوشی های موبایل فراهم می باشد.
  • - شیرپوینت توسط مایکروسافت و در توسعه پورتال Office Live مورد استفاده قرار گرفته است.
  • - در شيرپوینت شما میتوانید از هزاران وب پارت و قابلیت تولید شده توسط کمپانی های دیگر به منظور توسعه پورتال خود استفاده کنید.