ورود به سایت

محصولات مرتبط با پورتال پرنیان

معماران ارشد نرم افزار در پرنیان همواره در تلاش هستند محصولات پرنیان را به صورت یکپارچه تولید و عرضه نمایند. از این رو در تمام محصولات پرنیان سرنخ های ارتباطی با دیگر نرم افزارها پیش بینی شده است که باعث ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان پرنیان می شود.
 • پورتال پرنیان
  • همه چیز درباره من
   اگر شما مشتریانی دارید که اطلاعات آنها در چندین نرم افزار پراکنده است. اگر اطلاعات پرسنل شما در یک نرم افزار مجتمع نشده است. این ماژول که به صورت یک add-on روی پورتال اینترنتی یا داخلی نصب می شود می تواند به نرم افزارهای مختلف متصل شده و داده های مربوط به هر مشتری یا هر یک از پرسنل را به صورت مجتمع در اختیار خود او قرار دهد. به عنوان مثال از این سرویس برای نمایش فیش های حقوقی، کارت حساب مشتریان، میزان فروش هر نمایندگی و ... می توان استفاده نمود.
  • لاگین فقط یک مرتبه (Single Sign On)
   به عنوان یک ضرورت، لازم است تا تمام اجزای پورتال و زیر سیستم های آن به صورت SSO و با یک نام کاربری و کلمه عبور کار کنند. اما یکی از کاربردهای اصلی یک پورتال تبدیل شدن آن به عنوان درگاه ورود به تمام سرویسهای نرم افزاری سازمان است. در این صورت صرف گذاشتن یک لینک در پورتال مثلا به نرم افزار اتوماسیون اداری کافی نیست. ماژول SSO پرنیان که به صورت Add-on به پورتال اضافه می شود این قابلیت را ایجاد می کند تا کاربران با کلیک روی مثلا لینک اتوماسیون اداری و بدون درج مجدد نام کاربری و کلمه عبور وارد آن سیستم شوند.
  • کارتابل متمرکز
   کارتابل متمرکز پرنیان به عنوان یک ماژول تکمیلی پورتال، بیشتر برای پورتال های داخلی کاربرد دارد. ماژول کارتابل متمرکز که به صورت add-on به پورتال پرنیان اضافه می شود باعث می شود تا یک کاربر بتواند تمامی وظایف و کارهایی که در نرم افزارهای مختلف به او انتساب داده شده است را در یک محل مشاهده نماید.
 • اتوماسیون اداری پرنیان
  وقتی که به پورتال به عنوان یک درگاه ارایه خدمات الکترونیکی نگاه می کنیم. چندین نقطه ارتباطی با اتوماسیون اداری نیاز می شود.
  • رهگیری نامه ها
   که از سوی مشتریان و مخاطبین سازمان پی گیری می شود. یکی از این نقاط ارتباطی است. وب پارت رهگیری پرنیان به صورت عمومی قادر به فراخوانی بک وب سرویس است. از طرف دیگر و در طراحی اتوماسیون اداری پرنیان یک وب سرویس برای ارایه آخرین وضعیت نامه پیاده سازی شده است. نتیجه این شده است که هر یک از مخاطبین شما که بخواهد نامه ی ارسالی به سازمان را پی گیری کند. کافی است وارد پورتال اینترنتی شده و با استفاده از این وب پارت و درج کد رهگیری، آخرین وضعیت نامه را دریافت نماید.
  • هشدارها
   دیگر قابلیت پورتال پرنیان است که نقطه ارتباطی مستقیمی با اتوماسیون اداری پرنیان دارد. در پورتال پرنیان کاربر می تواند تنظیم کند که به ازای رویدادهای مختلف هشدار دریافت نماید. این هشدارها از طریق سرویس ایمیل و به کارتابل شخص در سیستم اتوماسیون اداری ارسال می شود.
  • تقویم کاری و تقویم سازمانی
   ار طریق ارتباط بین اتوماسیون اداری پرنیان و پورتال پرنیان یکپارچه می شوند. بدین صورت که یک کاربر می تواند درون کارتابل اتوماسیون و در یک نما هم تقویم کاری خودش و هم تقویم سازمان را به صورت Overlay یا مجزا مشاهده نماید.
  • مرور نامه ها
   قابلیتی است از اتوماسیون که به صورت یک ماژول از پورتال قابل نصب و راه اندازی است. مرور نامه ها امکان حرکت بین نامه ها در سطوح مختلف را فراهم می نماید و کاربر می تواند از بین انبوه نامه های ارسال شده و دریافت شده و حتی آرشیو نامه ها، نامه مورد نظر خود را یافته و ارجاعات آن را دنبال کند.
   همچنین در بخشهای دیگری از اتوماسیون اداری نظیر مدیریت جلسات، سرویس پیامک، گزارشات و ... پیش بینی های لازم در خصوص ارتباطات با پورتال پرنیان صورت گرفته است.
  • مدیریت تعاملات سازمانی
   مدیریت تعاملات سازمانی پرنیان که با هدف افزایش سهولت در ارتباطات بین پرسنل صرف نظر از مکان فیزیکی آنها طراحی شده است. در کنار پورتال پرنیان امکاناتی نظیر چت، وضعیت آنلاین نویسنده یک مطلب یا خبر، ویراستاری همزمان یک مطلب توسط چند نفر و... را فراهم می نماید.
  • فرآیند ساز
   استفاده از فرآیند ساز پرنیان در کنار پورتال پرنیان، امکان طراحی و اجرای فرآیندهای سازمانی نظیر سفارش و پی گیری محصول، اعلام خطا و پی گیری آن، فرآیند درخواست استخدام و ... فراهم می شود.
  • فرم ساز
   همواره یکی از دغدغه های مشتریان پورتال این است که آیا می توان بدون نیاز به پیمانکار خدمات ارایه شده در پورتال را توسعه داد. ماژول فرم ساز پرنیان می تواند در رفع این نگرانی کمک کننده باشد. با استفاده از این فرم ساز پرنیان تیم IT کارفرما می توانند راهکارهای مورد نظر خود را پیاده سازی و مستقر نمایند.
  • گزارش ساز
   گزارش ساز پرنیان به صورت کاملا يکپارچه با پورتال نصب مي شود. و امکان ايجاد گزارشات متنوع (جدولی، ماتریسی، گراف و...) در محیط پورتال و بر اساس اطلاعات از منابع داده مختلف را فراهم مي نمايد.