ورود به سایت

نگهداری:

اين فاز پس از نصب نرم‌افزار در سازمان اجرايي شده و هدف اصلي اين فاز همراهي با سازمان در راستای استفاده بهینه و کاربردی و رفع ایراداتی که در طول مدت استفاده و کاربرد نرم افزار در سازمان به آن مواجه هستیم و بیشتر به رفع نواقصي مي‌پردازيم که ناشي از پرسنل سازمان است مي‌پردازيم.

رويکرد طرح سامان در ارائه نگهداري و پشتيباني مناسب و کاربردي سيستم:

مرحله بعد از استقرار در چرخه نرم افزار پشتيباني از سيستم مستقر شده است که با عناويني چون گارانتي، نگهداري يا پشتيباني از آن نام برده مي شود. در طرح سامان براي اين مرحله از چرخه حيات نرم افزار نيز راهکارهايي انديشيده شده تا کارفرما با آسودگي خاطر از سيستم مستقر شده بهره برداري نمايد. بعد از انتقال سيستم به سازمان کارفرما و استقرار آن، استفاده از سيستم آغاز مي شود بديهي است که در حين کار با سيستم به دلايل مختلف خطايي در سيستم رخ دهد و يا در شيوه اجراي يک فرآيند نرم افزار و روال سازمان تفاوت ديدگاه بوجود آيد. در اين مواقع است که کارفرما نياز به همراهي پرنيان براي حل مشکلات دارد. بخشي در پورتال پرنيان به نام پورتال مشتريان در نظر گرفته شده است که مشتريان محترم مي‌توانند با استفاده از نام کاربري و کلمه عبور وارد اين پورتال شوند و از روش‌هاي زير پاسخ پرسش‌هاي خود را دريافت نمايند.
پورتال مشتریان
در اين سيستم هر مشکل يا سوال به عنوان يک تيکت مطرح مي شود و کاربر با درج تيکت مي تواند سوالات يا مشکلات خود را مطرح نمايد. موارد مطرح شده به صورت خودکار به سيستم CRM پرنيان منتقل مي شوند و توسط تيم پشتيبان سامان بررسي و پاسخ داده مي شوند. در صورت نياز به دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص مورد مطرح شده، با مشتري تماس گرفته مي شود.
تماس تلفني
در صورتي که به هر دليل مشتري نتواند از طريق پورتال مشتريان پرنيان موارد خود را مطرح نمايد. مي تواند با شماره هاي پشتيباني سامان تماس حاصل کرده و موارد را مطرح نمايد. همکاران تيم پشتيباني سامان موارد مطرح شده را به نيابت از مشتري ثبت کرده و پاسخ آن را اعلام مي کنند.
مراجعه حضوري
گاهي لازم مي شود که براي پاسخگويي به مشتري محترم در محل سازمان مشتري حضور پيدا کنيم. در اين شرايط پس از انجام هماهنگي هاي لازم نيروي پشتيبان پرنيان به محل اعزام مي شود.
راهنماي آنلاين
براي هر يک محصولات پرنيان راهنماي کاربري و راهبري کاملي تهيه شده است که از طريق پورتال مشتريان در دسترس مي باشد. اين راهنما با تغييرات سيستم به روز مي شود و مشتريان محترم مي توانند با مراجعه به آن پاسخ پرسش هاي خود را بيابند.
سرکشي‌هاي مداوم
اين رده از خدمات در قالب انجام مميزي‌هاي منظم سيستم و ارائه گزارش‌هاي منظم اعمال مي‌شود.