خبرنامه پرنیان
پرنیان پردازش پارس اردیبهشت ماه 1395
هر روز یک مطلب خواندنی در پورتال پرنیان
هر روز یک مطلب خواندنی در پورتال پرنیان

هر روز یک مطلب خواندنی در پورتال پرنیان

قابلیت جدیدی با نام "مطلب روز" در پورتال پرنیان راه اندازی شده است. زمانی که شما وارد زیرسایت یکی از محصولات پرنیان (اتوماسیون اداری، پورتال، CRM) می شوید. پورتال پرنیان مراجعات شما را شناسایی می کند و یک مطلب خواندنی مرتبط با محصولی که مورد نظر شماست برای شما نمایش می دهد.

ادامه مطلب

shape-right مدیریت ارتباط با مشتری اتوماسیون اداری پورتال shape-left
در روز طلایی، وب پارت شیرپوینت را رایگان دانلود کنید
در روز طلایی، وب پارت شیرپوینت را رایگان دانلود کنید logo اردیبهشت 95

به سایت فروشگاه وب پارت های شیرپوینت بروید. در کمپین روز طلایی برای هر هفته به صورت تصادفی یک روز طلایی در نظر گرفته می شود و اگر شما در آن روز به وب سایت فروشگاه شیرپوینت مراجعه کنید می توانید یکی از  وب پارت های فروشگاه شیرپوینت را به صورت رایگان دانلود کنید...

...
تفاوت پورتال و سيستم مديريت محتوی
تفاوت پورتال و سيستم مديريت محتوی logo اردیبهشت 95

ارائه يک تعريف مشخص از پورتال همواره يک چالش بوده است. شايد واژه پورتال (به معني دروازه يا محل ورود به يک شهر)، تا بحال بيشترين کاربرد را در IT داشته است. طبق تعاريفي که تا بحال ارائه شده است، پورتال را مي توان يک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اينترنتي دانست . . .

...
پرنیان و خدمات G2G
پرنیان و خدمات G2G logo اردیبهشت 95

​برای رسیدن به هدف دولت الکترونیک لازم است تا خدمات الکترونیکی دولت در چهار سطح خدمات دولت به شهروندان (G2C) ، دولت به کسب و کارها(G2B) ، دولت به کارمندان(G2E) و دولت به دولت(G2G) توسعه داده شود. از آنجا که خدمات قرار است به شکل الکترونیکی عرضه شوند این توسعه بایستی در وجوه مختلفی چون . . .

...
آپارات     لینکداین     یوتیوب     گوگل پلاس     توییتر     فیس بوک