نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان

اتوماسیون اداری مدرن با استفاده از مایکروسافت اوتلوک، ورد و اکسچنج

نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟

نرم افزار اتوماسیون اداری مجموعه‌ای از روش‌های کاری نرم افزاری و سخت افزاری رایانه ای در یک سازمان است. اتوماسیون وظایف پردازش اطلاعات و ارتباطات را در یک سازمان امکان پذیر می کند و شامل جمع آوری ، ذخیره ، بازیابی ، مبادله ، انتقال اسناد و اطلاعات سازمان مورد نیاز می شود و همچنین باعث ارتباطات بیشتر کارهای روزمره و فرآیندهای موجود در یک سازمان می شود.

ذخیره سازی داده های خام ، انتقال الکترونیکی و مدیریت اطلاعات کسب و کار الکترونیکی فعالیت های اساسی یک نرم افزار اتوماسیون اداری را تشکیل می دهد.

اتوماسیون اداری به بهینه سازی یا اتوماسیون روند کاری موجود در سازمان کمک می کند. به کاربران این امکان را می دهد تا داده ها و نامه ها را از طریق شبکه در سازمان انتقال دهند. تمام عملکردهای اداری شامل تایپ، تکمیل فرمهای اداری، کپی اسناد، فاکس، ثبت میکروفیلم ها، رکوردهای مدیریتی، تلفنها و عملیات سوییچینگ در شبکه تلفنی شرکت، همگی در این دسته قرار می گیرند.

اتوماسیون اداری پرنیان بر پایه outlook و Word و اکسچنج و خلاقانه و متفاوت طراحی شده است، برای ویدیو معرفی این محصول لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان

اینجا مدرن ترین نرم افزار اتوماسیون اداری را به شما معرفی می کنیم

برای ایجاد نامه چه جایی بهتر از ورد آفیس، با امکاناتی که ما به ورد اضافه کرده ایم. شما نامه را در محیط ورد می نویسید و بدون خروج از ورد آن را در اتوماسیون ذخیره می کنید. شماره اندیکاتور می زنید و حتی امضا می کنید.

Outlook نرم افزار بسیار کارآمد و محبوبی برای مدیریت ایمیلها است. در اتوماسیون پرنیان شما می توانید نامه هایی که در ورد ایجاد کرده بودید را با اوتلوک ارجاع دهید، هامش بنویسید، پی گیری کنید و …

و از همه امکانات اوتلوک برای نامه ها نیز استفاده کنید.

نسخه اندروید یا IOS اپلیکیشن موبایل اوتلوک را روی گوشی هوشمند و یا تبلت خود نصب کنید. بدین طریق شما به کارتابل اتوماسیون دسترسی دارید و می توانید نامه ها را مطالعه و پاسخ دهید.

کارتابل اتوماسیون حتی در زمانی که اتصال به شبکه قطع شده است نیز در دسترس شماست. و امکان خواندن نامه های کارتابل و حتی پاسخگویی به آنها وجود دارد.

بعد از اتصال مجدد شبکه نامه ها به صورت خودکار با سرور همگام سازی می شوند.

شما می توانید از نسخه ویندوز اوتلوک و ورد برای کار با اتوماسیون استفاده کنید و یا از نسخه تحت وب ورد و اوتلوک برای این کار استفاده کنید.

به عبارت دیگر سیستم اتوماسیون اداری پرنیان در آن واحد هم تحت وب است و هم تحت ویندوز و هر کاربر می تواند به انتخاب خود از آن استفاده کند.

اتوماسیون پرنیان کاملا با اکتیو دایرکتوری یکپارچه شده است و کاربران و واحدهای سازمانی را از اکتیو دایرکتوری می خواند.

برای هر کاربر امکان تعیین تصویر امضا وجود دارد که با امضای نامه تصویر امضای وی در پایین نامه ثبت می شود.

نرم افزار اتوماسیون اداری ، همزمان در ویندوز، وب و موبایل

اگر اولین مطلبی است که در مورد اتوماسیون اداری پرنیان مطالعه می کنید. پیشنهاد می کنم قبل از خواندن ادامه مطلب ابتدا ویدیو معرفی نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان را مشاهده کنید تا با خلاقانه ترین و متفاوت ترین اتوماسیون اداری آشنا شوید.

همانطور که می دانید و یا در ویدیو معرفی مشاهده کردید نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان بر پایه Word, Outlook, Exchange طراحی شده است. در این نرم افزار از ورد برای ایجاد، ویرایش و امضا نامه استفاده می شود. از اوتلوک برای ارجاع نامه، مشاهده گردش های نامه، وضعیت خوانده شدن یا نشدن نامه ، تغییرات نامه و … استفاده می شود. و از اکسچنج به عنوان موتور گردش نامه ها استفاده می شود. پورتال مکاتبات نیز برای تنظیمات اتوماسیون و گزارش گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

اما در این مطلب می خواهیم از زاویه محیط کاربری نرم افزار به توصیف اتوماسیون اداری پرنیان بپردازیم. شما می توانید به صورت همزمان و به انتخاب هر کاربر از محیط ویندوز ، وب یا موبایل برای استفاده از این نرم افزار بهره مند شوید.

اتوماسیون اداری در ویندوز

لازم است مجددا تاکید کنم که تفکیک ویندوز، وب و موبایل به این معنی نیست که سه نسخه مختلف از نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. بلکه معنای این است که شما می توانید به صورت همزمان از هر سه محیط کاربری استفاده نمایید و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی نیست.

برای استفاده از محیط کاربری ویندوز کافی است آفیس ۲۰۱۶ را روی کامپیوتر خود نصب کنید. در پکیج آفیس شما به نرم افزارهای ورد و اوتلوک نیاز دارید. حال شما می توانید با استفاده از نرم افزار Word نامه های اتوماسیون ایجاد کنید. و با استفاده از نرم افزار اوتلوک آنرا به همکاران خود ارجاع دهید و یا به نامه هایی که در کارتابل اوتلوک به شما ارجاع داده شده است پاسخ دهید.

استفاده از محیط کاربری ویندوز قابلیت کار به صورت آفلاین را نیز فراهم می کند. بدین معنی که شما می توانید لپ تاپ خود را از شبکه قطع کنید و آنرا همراه خود به جلسه ببرید و در آنجا همچنان به نامه هایی که در اوتلوک دریافت یا ارسال کرده بودید دسترسی دارید. حتی می توانید به نامه ها پاسخ دهید و هر زمان مجدد لپ تاپ خود را به شبکه متصل کنید. نامه ها به صورت خودکار به مخاطبین ارسال می شود.

شما می توانید به صورت رایگان قابلیتهای نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان را به صورت آنلاین آزمایش کنید. تنها کافی است درخواست دمو خود را ثبت نمایید.

اتوماسیون اداری تحت وب

برای استفاده از محیط کاربری تحت وب تنها کافی است مرورگر خود اعم از کروم، فایرفاکس، اج یا اکسپلورر را باز کنید و برای ایجاد نامه از ورد آنلاین مایکروسافت استفاده کنید. برای اوتلوک نیز از OWA استفاده نمایید. بدین ترتیب بدون نصب هیچ نرم افزاری می توانید نامه های اتوماسیون ایجاد و آنها را ارجاع دهید و البته به کارتابل نامه های دریافتی در اوتلوک تحت وب دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن موبایل اتوماسیون اداری

برای استفاده از محیط کاربری در موبایل کافی است نسخه اندروید یا IOS اپلیکیشن اوتلوک را در موبایل یا تبلت خود نصب کنید. با استفاده از این اپلیکیشن شما به کارتابل نامه های اتوماسیون خود دسترسی دارید و می توانید آنها را مشاهده و یا به آنها پاسخ دهید.

ویدئو معرفی و دمو نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان

در این فیلم در خصوص امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری توضیح داده شده است

مشاهده ویدیوهای بیشتر در کانال آپارات پرنیان

قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری

قابلیت های نسخه پایه و اطلاعات تکمیلی در جداول زیر آمده است. برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت پکیج متناسب با شرایط شرکت شما، لطفا تماس بگیرید
 • نسخه پایه
 • √ اتوماسیون اداری پرنیان نسخه وب و ویندوز
  √ بسته نامحدود کاربر
  √ نصب، راه اندازی ، پیکربندی و سه ماه پشتیبانی
  √ اپلیکیشن موبایل
  √ بسته ویدیویی آموزش اتوماسیون
  √ چهار ساعت آموزش حضوری
 • امکانات تکمیلی
 • افزونه فاکس

شما می توانید اتوماسیون پرنیان را به صورت ابری استفاده کنید

برای کسب اطلاعات به لینک نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین مراجعه نمایید

مشتریانی که سازمان خود را با نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان مدرن کرده اند

پرند آروین توس

یکی از بزرگترین موسسات فرهنگی هنری فعال در زمینه تبلیغات محیطی ، تلویزیونهای شهری ، بیلبوردهای تبلیغاتی و تیزرهای تلویزیونی

هلدینگ پوراطب

یکی از بزرگترین هلدینگهای دارویی در بخش خصوصی در زمینه تولید مکمل های غذایی ، ورزشی ، مولتی ویتامین

بیمارستان ایرانیان دبی

یکی از قدیمی ترین بیمارستانهای کشور امارات که از سال ۱۹۷۲کار خود را در امارات متحده عربی آغاز کرده است

مشهد مال

مرکز تجاری اداری مشهد مال واقع در زمینی به وسعت ۸ هکتار در حال ساخت و توسعه و نزدیک به بهره برداری است

چه کنیم تا نرم افزار اتوماسیون اداری با موفقیت مستقر شود؟

اگر می خواهید نرم افزار جدید اتوماسیون اداری بخرید و یا آنرا تعویض کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مطالب “قبل از خرید نرم افزار اتوماسیون اداری این مطلب را بخوانید” و “آیا چیزی به نام بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد؟” را مطالعه کنید. و اگر نرم افزار اتوماسیون اداری را به تازگی خریداری کرده اید […]

آیا چیزی به نام بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد؟

یکی از عبارات مورد علاقه همه ما این است که وقتی می خواهیم چیزی را بخریم سعی می کنیم بهترین آن را بخریم. همین است که اگر شما عبارت “بهترین …” را در گوگل جستجو کنید همیشه نتایجی برای شما برمی گرداند. حتی ممکن است با جستجوی بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری به این صفحه آمده […]

قبل از خرید نرم افزار اتوماسیون اداری این مطلب را بخوانید

اگر شما قصد دارید نرم افزار اتوماسیون اداری شرکت یا سازمان خود را تعویض کنید و یا به تازگی تصمیم به استفاده از اتوماسیون اداری گرفته اید، این مطلب برای شماست. در بازار نرم افزار عبارت اتوماسیون اداری به نرم افزارهای مختلفی اطلاق می گردد که هر کدام مجموعه ای از ویژگی ها دارند و تشخیص آنکه کدام […]

ویژگی های جدید شیرپوینت ۲۰۱۹ + دانلود شیرپوینت ۲۰۱۹

در سال گذشته مایکروسافت در کنفرانس Ignite شیرپوینت ۲۰۱۹ را معرفی کرد. در آن زمان تقریبا هیچ جزییاتی ارایه نشد. تنها چیزی که مشخص شد این بود که قابلیتهای شیرپوینت ۲۰۱۹ بخشی از قابلیتهای آفیس ۳۶۵ خواهد بود. تا اینکه چند روز پیش و در کنفرانس آمریکای شمالی قابلیتهای شیرپوینت ۲۰۱۹ رونمایی شد و امکان دانلود نسخه پیش نمایش […]

نرم افزار اتوماسیون اداری بر پایه Outlook

این مطلب صرف نظر از شرح مفاهیم و مقدمات و امکانات اتوماسیون های اداری فعلی و با رویکردی متفاوت، به نرم افزار اتوماسیون اداری مبتنی بر اوتلوک اشاره می کنیم. رویکردی که اولین بار توسط شرکت پرنیان پردازش پارس طراحی و اجرا شده و در سازمان های متعددی به بهره برداری رسیده است […]

نسخه رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری را آزمایش کنید