تیم پرنیان پردازش پارس

پرنیان پردازش پارس

پرنیان پردازش پارس با تکیه بر سالها مهارت خود در حوزه محصولات سازمانی در قالب قرار دادهای مشاوره، آموزش، تحلیل، پیاده سازی، مدلسازی و … توانسته است اندوخته گرانبهایی از دانش بومی در حوزه تولید نرم افزار و شناخت کامل از نیازهای سازمانی و الزامات کسب و کارهای داخلی در ابعاد مختلف (دولتی و خصوصی) را ایجاد، مستند و پشتوانه فعالیت خود قرار دهد. لذا در طول نزدیک به دو دهه فعالیت خود پروژه های موفق بسیاری را برای سازمانهای دولتی و خصوصی به سرمنزل مقصود رسانده و با نرخ موفقیت بیش از ۷۵% پروژه ها می تواند به عنوان یک پیشرو در حوزه نرم افزار قلمداد شود. تمامی هدف بخشهای مختلف در شرکت به صورت کامل تلاش خود را در برای تحلیل، استقرار و پشتیبانی موفق در سازمان مشتری به کار گرفته و همواره رضایت مشتری و زیر بار رفتن محصول رکن اساسی در تعیین خط مشی حرکت مجموعه پرنیان بوده است. لذا نه تنها دانش، تجربه سالهای فعالیت همکاران، بلکه تعهد و اولویت مشتری در کلیه قسمتهای مجموعه توانسته است تجربه همکاری منحصر بفرد برای مشتریان ما به ارمغان آورد.

چرا پرنیان پردازش پارس

همراهی با مشتری

انتقال تجربیات و مشاوره به مشتری جهت بهبود فرآیند های کاری

انجام کار های کیفی

تامین نیاز های مشتری و انجام کار ها با بهترین کیفیت و اعتقاد به اولین تماس

ارائه محصولات یکپارچه

سهولت ارتباط سرویس های نرم افزاری مختلف، مجتمع سازی تمامی اطلاعات

عمل به  وعده ها

متعهد بودن به تمام مواردی که به مشتری وعده داده شده است.

امنیت

پرنیان پردازش پارس حداکثر امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

استفاده از فن آوری های نوین

اعتقاد به نوآوری در کسب و کار از طریق پیگیری نوآوری های تکنولوژیک

ارائه دهنده نرم افزارهای یکپارچه کسب و کار

پرنیان به عنوان شرکتی چابک، سریع ترین، با کیفیت ترین و منعطف ترین سرویس ها و نرم افزار های مدیریت کسب و کار ها و سازمان را در استاندارد های جهانی ارائه می دهد.

ارزش ها و باور ها

مهمترین هدف پرنیان استقرار موفق و کم هزینه پروژه های جاری مشتریان ، فارغ از ابعاد مشتری می باشد. تمامی هدف ارکان مختلف تیم پرنیان به عنوان یک مجموعه واحد استقرار و جمع بندی و عمل به تعهدات خود در کوتاه ترین زمان ممکن است، چرا که عمیقاً معتقدیم طولانی شدن پروژه ها باعث فرسایشی شدن روال کاری خواهد شد که در نهایت ممکن است مشتری را از رسیدن به اهداف تعیین شده در بازه زمانی مقرر باز دارد. در کنار این مهم، ارائه خدمات با کیفیت، پایبندی به زمان بندی اعلام شده و پشتیبانی قوی همگی مؤید این مهم هستند که مشتری مداری نه تنها به عنوان یک شعار بلکه به عنوان فرهنگ سازمانی در گوشه و کنار و تمامی زیر مجموعه های هلدینگ پرنیان رسوخ کرده و همه کارکنان عمیقاً به آن باور دارند.

در طول نزدیک به دو دهه فعالیت خود کوشیده ایم با ارائه اطلاعات کامل، همه جانبه و راهنمایی صحیح مشتری، از اتلاف زمان گرانبهای مشتریان خود اجتناب ورزیده و بتوانیم تجربه با ارزش خود را به صورت رایگان به اشتراک گذاریم تا در نهایت بتوانیم به حصول نتیجه مطلوب برای هر دو طرف خریدار و تامین کننده نائل شویم.

مشتریان ما