ورود به سایت

طرح سامان برای فرآيند ساز پرنيان

يکي از افتخارات پرنيان پردازش پارس نحوه پشتيباني از محصولات پرنيان است. در پروسه خريد فرآيند ساز پرنيان و همزمان با نصب سيستم در سازمان يا شرکت شما، آموزش کاملي در خصوص نحوه ساخت فرآيند براي تيم طراح، چگونگي راهبري و نگهداري سيستم براي مدير سيستم و نحوه استفاده از سيستم فرآيند ساز براي ديگر کاربران سيستم ارايه مي شود. ما همچنان در قالب فاز استقرار در کنار شما هستيم تا فرآيندها را مدل سازي و مستقر کنيد. و مشکلات احتمالي شما را در اين راه پاسخگو باشيم. در پايان دوره استقرار وارد فاز نگهداري فرآيند ساز پرنيان مي شويم. در طرح سامان براي فاز نگهداري از چرخه حيات نرم افزار خدمتهاي مناسبي را برنامه ريزي کرده ايم که مشتريان عزيز پرنيان مي توانند به تناسب نياز شان، همه يا تعدادي از خدمات فاز نگهداري را انتخاب نمايند.

پورتال مشتريان

پورتال مشتريان پرنيان درگاه ارايه خدمات پشتيباني از طريق اينترنت مي باشد. در پورتال مشتريان پرنيان سعي شده خدمات اينترنتي قابل ارايه به مشتري به صورت يکپارچه گرد هم آيد. در اين سرويس که بر پايه پورتال پرنيان و شيرپوينت طراحي شده است قابليت هاي ذيل فراهم آمده است:
  • ارسال درخواست و دريافت پاسخ (Ticketing)
  • شاهده گفت و شنيد ها روي درخواست هاي ارسال شده (Conversation)
  • پايان دادن به درخواست هاي تکميل شده
  • دسترسي به راهنماي آنلاين محصولات پرنيان
  • خريد اينترنتي محصولات پرنيان
تمام مشترياني که خدمات نگهداري پرنيان را خريداري مي کنند به پورتال مشتريان پرنيان دسترسي خواهند داشت. و از طريق اين پورتال سوالات، مشکلات و درخواست هاي خود را مطرح مي کنند. تيکت هاي مشتريان عزيز بين 24 تا 72 ساعت بررسي و پاسخ داده مي شوند.

پشتيباني تلفني

در صورتي که مشتري عزيز پرنيان خدمت پشتيباني تلفني از فاز نگهداري سامان را خريداري کرده باشد، مي تواند براي بيان مشکلات با تيم پشتيباني سامان تماس گرفته و موارد مورد نظر را اعلام نمايد. همکاران تيم پشتيباني تلاش مي کنند در سريعترين زمان ممکن مشکل را بررسي کرده و پاسخ دهند.

پشتيباني پيامکي

ممکن است نرم افزار در خارج از وقت اداري دچار مشکل شود و لازم باشد فورا مورد بررسي قرار گرفته و به سرعت نيز حل شود. در اين صورت شما مشتري عزيز مي توانيد با ارسال پيامک به شماره پيامک پرنيان موارد را اطلاع دهيد. همکاران تيم بحران سامان مورد را بررسي کرده و تلاش خواهند کرد مساله را به سرعت تحت کنترل قرار دهند.

مراجعه حضوري

قوانين برخي از مشتريان حکم مي کند که براي بررسي و رفع اشکالات به صورت حضوري مراجعه شود و از طريق ريموت نمي توان به سرورها دسترسي پيدا کرد. شرايطي نيز وجود دارد که فقط از طريق مراجعه حضوري مي توان موارد را بررسي نمود. در چنين مواقعي بعد از انجام هماهنگي همکاران پشتيباني سامان در محل مشتري حضور خواهند داشت.

دريافت رايگان نسخه هاي جديد فرآيند ساز

تيم فني فرآيند ساز پرنيان به صورت مداوم در حال توسعه قابليتهاي فرآيند ساز پرنيان مي باشند. در صورتي که خدمت نسخه هاي جديد از فاز نگهداري سامان خريداري کرده باشيد، نسخه هاي جديد فرآيند ساز پرنيان در طول مدت نگهداري به صورت رايگان براي شما ارسال مي شود.

آموزش مجدد پورتال

يکي از اصلي ترين اهداف طرح سامان حداکثر سازي استفاده بهينه و کاربردي از نرم افزار خريداري شده است. از اين رو خدمتي تحت عنوان آموزش مجدد در فاز نگهداري سامان در نظر گرفته شده است. اتفاقاتي نظير جابه جايي پرسنل، استخدام نيروهاي جديد، تغيير و رشد سازمان و.... عواملي هستند که نياز به آموزش مجدد را بوجود مي آورند تا ميزان کارايي نرم افزار در سطح مطلوبي حفظ شود.

دسترسي به راهنماي آنلاين پورتال

يکي از فعاليتهاي پرنيان به روز رساني دوره اي راهنماي آنلاين محصولات به تناسب تغييرات و توسعه هايي است که در نرم افزارها ايجاد مي شود. مشتريان عزيز فرآيند ساز پرنيان نيز مي توانند پاسخ بسياري از سوالات خود را از طريق راهنماي آنلاين فرآيند ساز به دست آورند.

برگزاري جلسات پرسش و پاسخ

اين خدمت در تکميل خدمت آموزش مجدد ارايه شده است با اين توضيح که در تمام نرم افزارهاي پرنيان نکات ظريفي وجود دارد که ممکن است در شرايط خاصي توسط برخي کاربران استفاده شود از اين رو همه اين موارد در جلسات آموزشي با تفصيل بيان نمي شوند. به همبن منظور خدمت پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است تا به سوالاتي از اين دست پاسخ داده شود و دانش استفاده از فرآيند ساز پرنيان بين پرسنل سازمان به اشتراک گذاشته شود.

نصب مجدد فرآيند ساز

در طول مدت نگهداري به دلايل مختلفي از قبيل خرابي سخت افزار، جابه جايي سرورها و ... نياز به نصب مجدد فرآيند ساز پرنيان مي شود. در اين خدمت فرآيند ساز پرنيان مجددا نصب مي شود و اطلاعات آن از روي نسخه هاي پشتيبان بازيابي مي گردد.

مميزي دو ماهانه

بديهي است که شما مشتري عزيز نرم افزار را به قصد استفاده و بهره برداري خريداري مي کنيد و بهتر آن است که تعداد بيشتري از پرسنل سازمان در حوزه نرم افزار مورد نظر از آن به شکل مناسب استفاده نمايند و رضايت نيز داشته باشند. خدمت مميزي دو ماهانه با همين هدف برنامه ريزي شده است. طي اين خدمت همکاران تيم سامان پرنيان در بازه هاي دو ماهه ذينفعان، اطلاعات، نحوه استفاده ، ميزان رضايت و... را ارزيابي مي کنند و درگزارشاتي به مديران ارشد سازمان شرايط و راهکارهاي بهبود را ارايه مي نمايند.