ورود به سایت

موارد کاربرد پورتال پرنیان

معماری انعطاف پذیر پورتال پرنیان که بر پایه شیرپوینت طراحی و پیاده سازی شده است. امکان استفاده از آن یرای کاربردهای متعددی را فراهم می سازد. در ادامه به توصیف تعدادی از این کاربردها می پردازیم. در واقع با استفاده از ماژولهای متعدد و متنوعی که برای پورتال پرنیان طراحی و پیاده سازی شده است و به کارگیری هنرمندانه این ماژولها در کنار یکدیگر امکان ساخت پورتال با کاربردهای مختلفی فراهم می شود.

پورتال اینترنتی سازمانی

پورتال اینترنتی سازمانی در واقع درگاهی است برای معرفی سازمان، ارایه خدمات الکترونیکی و اطلاع رسانی. قابلیتهای منحصر به فرد پورتال پرنیان در ایجاد ارتباط با نرم افزارهای سازمانی ، موتور فرآیند ساز، مدیریت محتوی ، مدیریت دسترسی ها و... در کنار رعایت استانداردهای امنیتی در طراحی پورتال، تمامی نیازمندیها را برای راه اندازی یک پورتال سازمانی ایده آل فراهم می نماید.

پورتال مشتریان

معمولا شرکتهایی که مشتریان بزرگ و کم تعداد دارند تلاش می کنند روابط عمیق تر، روانتر و بیشتری را با مشتریان خود ایجاد نمایند. برای این منظور پورتال پرنیان یک گزینه مناسب است. ماژولها و سیستمهای مکملی نظیر مدیریت پشتیبانی، شبکه اجتماعی، همه چیز درباره من و BPMS پرنیان تمام قابلیتهای مورد نیاز برای راه اندازی این گونه از پورتال را در اختیار شما قرار می دهد.

پورتال داخلی سازمانی

سازمانهای امروزی که با مدیریت نوین نیز راهبری می شوند. در تلاش هستند روابط کاری را از حال خشک و غیر انعطاف پذیر خارج کرده و با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و IT Base امکانات لازم برای دسترسی به اطلاعات مختلف سازمان نظیر آخرین بخشنامه ها، رویدادها و کارتابل الکترونیکی، دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی الکترونیکی و ... را فراهم نمایند. برای پوشش این انتظارات نیاز به ایجاد ارتباط با نرم افزارهای مالی و اداری، زیر سیستم مدیریت اسناد و بخشنامه ها و دیگر ماژولهای تکمیلی می باشد که همه آنها در پورتال پرنیان تامین شده اند.

پورتال عمومی

پورتال عمومی به پورتالی اطلاق می شود که در آن بیشتر تکیه بر اطلاع رسانی و تبلیغات است، البته اطلاع رسانی به سبکهای مختلف از جمله اخبار، مقالات، ویکی ها، پرسش و پاسخ، RSS، بلاگ، نظرسنجی، جستجو و ... پورتال پرنیان ماژولهای متعددی برای تامین نیازهای این گونه از پورتال ها دارد.

پورتال پرسنل

علاوه بر پورتال های که بیشتر بر جنبه های اطلاع رسانی تمرکز دارند و در رده پورتالهای همه شمول به شمار می آیند. دسته دیگری از پورتال ها نیز هستند که به پورتال های تخصصی شهرت دارند. پورتال پرسنل که در دسته پورتال های تخصصی قرار می گیرد. به منظور ارایه خدمات مشخص برای پرسنل سازمان در اینترانت و اینترنت استفاده می شود. خدماتی نظیر Single Sign On برای دسترسی به تمام نرم افزارها، گزارشات، کارتابل متمرکز، داشبورد مدیریتی و ... که ماژولهای مشخصی در پورتال پرنیان برای این منظور طراحی شده اند.

پورتال پیمانکاران

شرکتها و سازمانهایی که با پیمانکاران متعدد سر و کار دارند، عمدتا نیاز به ابزاری الکترونیکی برای مدیریت اطلاعات پیمانکاران (پروفایل پیمانکار)، مدیریت پروژه، گردش درخواستهای پیمانکاران، کنترل پرداخت ها و مطالبات و ... دارند. پورتال پرنیان مجهز به موتور گردش کار، ماژول پروفایل حرفه ای و فرم ساز ابزاری مناسب برای استقرار پورتال پیمانکاران است.

پورتال فروشگاهی

فروشگاه آنلاین یکی از پرطرفدارترین نوع پورتال ها در رسته پورتال های تخصصی است. یک پورتال فروشگاهی حرفه ای بایستی علاوه بر امکان معرفی محصولات، خرید الکترونیکی از سیستم میدیرت محتوای قدرتمندی برای ایجاد فضایی مخاطب پسند برخودار باشد. پورتال پرنیان یک گزینه خوب برای طراحی یک پورتال فروشگاهی است.

پورتال پروژه ها

شرکتهای پروژه محور که تمامی ارتباطات بین اجزای مختلف سازمانی در آنها بر اساس پروژه، فاز، وظیفه، پیشرفت و ... تعریف می شود. نیاز به پورتال خاص با امکانات مشخصی در حوزه نگهداری اسناد پروژه، تعریف پروژه و وظایف آن، انتساب کار و ... دارند. استفاده از پورتال پرنیان در این زمینه یک انتخاب هوشمندانه است.

پورتال فرایندها

خدمات الکترونیک، پیشخوان الکترونیک، درخواستهای الکترونیکی همه و همه مجموعه ای از فرآیندهای سازمانی هستند که قصد دارند از یک درگاه مجازی نیاز مخاطبین را مرتفع سازند. پورتال پرنیان که سرویس مکمل BPMS پرنیان را در کنار خود دارد، ابزاری حرفه ای برای طراحی فرآیندهای الکترونیکی در اختیار سازمانها قرار می دهد.