جشنواره جوایز پرنیان
پرنیان پردازش پارس آذر ماه 1393
خبرنامه آذر 93
آموزش کاملا رایگان شیرپوینت 2013

آموزش کاملا رایگان شیرپوینت 2013

و اما هدیه هفتم و آخرین هدیه جشنواره جوایز پرنیان دوره آموزشی یک روزه رایگان شیرپوینت 2013 برای مدیران IT است. شما مخاطب عزیز که در حال مطالعه این مطلب هستید و به عنوان مدیر IT در یک سازمان دولتی یا خصوصی مشغول به فعالیت می باشید می توانید معرفی نامه خود را برای ما به آدرس sale@3pco.org ایمیل کنید. .
خوشحال می شویم ما را از نظرات خود بهره مند فرمایید.

shape-right مدیریت ارتباط با مشتری اتوماسیون اداری پورتال shape-left
دیدگاه استراتژیک در قیمت گذاری نرم افزار
دیدگاه استراتژیک در قیمت گذاری نرم افزار logo آذر 93

از زاویه مصرف کننده محصول، صنعت نرم افزار را به دو دسته مخاطب مردمی و مخاطب سازمانی تقسیم بندی می کنم. منظور از مخاطب مردمی نرم افزارهایی است که در قالب سرویس اینترنتی، پکیج، اپلیکیشن موبایل و ... برای استفاده توسط اشخاص طراحی می شوند و معمولا قیمت پایینی دارند و سود خود را از فروش انبوه تامین می کنند. این دسته از نرم افزارها برای قیمت گذاری بیشتر تحت فشار رقبا هستند نه مشتری نهایی.

...
نقد و بررسی وب پارت خبر پرنیان
نقد و بررسی وب پارت خبر پرنیان logo آذر 93

بخش خبر یکی از بخش های مهم هر پورتال سازمانی است. معمولاً نیاز اولیه ای که در سازمانها مطرح می شود به این صورت است: چه راهکاری را انتخاب کنیم که اخبار را با تصویر و خلاصه ای از خبر به ترتیب جدیدترین خبرها در پورتال نمایش دهیم. از طرفی اخبار پیش از نمایش عمومی توسط مسئول مربوطه تایید گردد.

...
چگونه بیشترین بهره را از سرمایه گذاری در شیرپوینت ببرید
چگونه بیشترین بهره را از سرمایه گذاری در شیرپوینت ببرید logo آذر 93

شیرپوینت چارچوبی منعطف و مقیاس پذیر است و مبنای زیرساختی است که می‌تواند گسترش یابد و به روشی مقرون به صرفه نیازهای هر شرکتی را برآورده سازد. مهاجرت پلتفرم مدیریت محتوای فعلی به مدیریت محتوایی که توسط شیرپوینت قدرتمند و مستحکم شده است، به سازمان شما امکان خواهد داد تا سرمایه گذاری در فناوری را مستحکم کرده و سرمایه گذاری‌های بی نقص شما را در فناوری‌های ثابت شدۀ مایکروسافت بیشینه کند.

...
آپارات     لینکداین     یوتیوب     گوگل پلاس     توییتر     فیس بوک